Hotel Františkovy Lázně Metropol

Lázeňský dům Metropol se nachází ve Františkových Lázních. Hotel nabízí všem svým hostům atmosféru naprostého klidu, jelikož ho naleznete uprostřed lázeňských parků, nedaleko Národní třídy. Hotel Metropol představuje skutečný architektonický skvost z roku 1871.

Ubytování:
Hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích dvou kategorií. Ve vybavení je koupelna se sprchou a WC na pokoji. Dále pak televizor a moderní nábytek.

Celkem je k dispozici 24 jednolůžkových pokojů, 42 dvoulůžkových pokojů, z toho 25 kategorie Superior.

Gastronomie:
V hotelu se nachází útulná restaurace, kde při obědech a večeřích hosté mohou okusit kulinářské umění šéfkuchaře. Vybírat lze z tradiční české kuchyně a nebo mezinárodních specialit.

Sport:
Hosté mohou v nedalekém hotelu Savoy využit ultrazvuk, léčebný tělocvik, pestrý výběr zábalů a masáží, akupunkturu, inhalace, bicyklový trénink, plynové injekce a mnoho dalších procedur. K dispozici také  bazén a sauna.

Aquaforum:
Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí. Objevte překrásný vodní svět. Hosté společnosti mají vstup za exkluzivně nízké ceny.

Výlety:
Informativní vycházka po Františkových Lázních s průvodcem nabízí příjemnou procházku a odborný výklad o historii města, lázeňské tradici i typické architektuře.

Hotel Františkovy Lázně Metropol - K hotelu přísluší parkovištěHotel Františkovy Lázně Metropol - disponuje restauracíHotel Františkovy Lázně Metropol -  kadeřnictví - holičství Hotel Františkovy Lázně Metropol -  je k dispozici připojení na internetHotel Františkovy Lázně Metropol -  je k dispozici letní terasaHotel Františkovy Lázně Metropol - golfHotel Františkovy Lázně Metropol - disponuje kavárnouHotel Františkovy Lázně Metropol - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Františkovy Lázně Metropol - přijímá kreditní karty VISAHotel Františkovy Lázně Metropol - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Františkovy Lázně Metropol - tenis -poblíž hoteluHotel Františkovy Lázně Metropol - krytý bazén v hotelu.Hotel Františkovy Lázně Metropol - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Františkovy Lázně Metropol - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Františkovy Lázně Metropol - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Františkovy Lázně Metropol - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Metropol, Francouzská 21
Františkovy Lázně 35101 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Frantiskovy-Lazne-Metropol@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Metropol ubytování Františkovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: